Постижения на учениците за учебната 2014/2015 г.

При  изключителен  интерес  премина проведения  турнир по баскетбол -  месец ноември. До финала достигнаха отборите на 12 кл./сборен/и отбора на 11 кл./сборен/. Учениците от 12 клас не допуснаха изненада и заслужено победиха отлично представящите  се момчета от 11 /сборен/.

Снимки

***

На 18.12.2014г. се проведе коледен шахматен турнир. Първото място при най-малките от 5 клас спечели Исмаил Русков. Изключително добра игра на учениците Атанас Гюргайков, Иван Попов, Георги Велев и Сейхан Сариев. При големите Костадин Терзиев и Денис Пачеджиев завършиха реми.

Снимки

***

През месец  декември се проведоха коледни игри за учениците от 5- 8клас. Отбора на 7 клас завърши първи и в трите изпитания на уменията. Втори остана отбора на 6 клас, а трети се класира отбора на 5 клас. Емоциите и напрежението за участниците и зрителите бяха гарантирани от умелото ръководство на учителите по физическо възпитание и спорт.

Снимки

***

При  изключителен интерес  премина  вътрешно-училищния турнир по тенис на маса. Учениците от ПМГ бяха разделени в три възрастови категории: 5-7, 8-10, 11-12 клас. След оспорвани срещи се излъчиха следните победители: 5-7 кл. Петър Димитров, 8-10кл. Иван Боянов, 11-12 кл.   Иван Сердарев. За първа  година взеха участие ученици в реферирането на двубоите.