Начална страница.
Новини, които....
Дейности от годишния план на училището.
Видео.
Прием на ученици в нашето училище.
Стратегия за развитието на ПМГ. Правилник на училището.
Свържете се с нас.
  New Page 1

Награди на учениците за

2019/2020 учебна година

 

 

 

  Зрелостникът Мирослав Руменов Пехливанов получава наградата „Спаса Фурнаджиева“ и Почетен знак за изключителни успехи в учебната и извънучебната дейност по време на своето гимназиално обучение.

За първа година се учредява наградата за дванадесетокласници на името на генерал Андрей Боцев. Получава я зрелостникът Иван Димитров Духов за високи успехи в областта на математиката, информатиката и информационните технологии.

Зрелостникът Ерик Венциславов Биляров получава специалната награда за постижения в областта на хуманитарните науки и Почетен знак за изключителни успехи в учебната и извънучебната дейност по време на своето гимназиално обучение.

Най-високо отличие Почетен знак получават и зрелостниците:

Иван Димитров Духов

 Стела Цветкова Тошанова

Ерик Венциславов Биляров

Саня Гюлсемиева Севдева

Иван Иванов Пашалиев

Георги Яков Папарков

 

 

 

  С плакет на община Гоце Делчев за отличен успех в обучението, постижения в различно области на научното познание и активно участие в общоучилищния живот се награждават зрелостниците:

Иван Димитров Духов

Иван Иванов Пашалиев

Георги Яков Папарков

 

 Наши ученици получават грамота от кмета на община Гоце Делчев по повод 24 май за високи постижения на национални и международни олимпиади, състезания и конкурси:

 Денис Димитров Кираджийски – IXв клас

Катерина Петрова Кръстилова – IXв клас

Иван Мирчев Попов – Xа клас

Снежана Лазаринова Костадинова – VIIIг клас

 

Институт „Николай Добрев“ присъжда ежегодните си стипендии на изявени и талантливи ученици в три възрастови групи. Победители са:

Селин Сайди Имамова – VI клас

Божидара Божикова Бойчева – Xд клас

 Стоян Костадинов Гебрелиев – XIIа клас

 

 

 

Английски език

 

 

Осмокласникът Емил Боцев е единственият ученик от област Благоевград във възрастова група VII - IX клас, класиран за НАЦИОНАЛНИЯ кръг на състезанието по речеви и комуникативни умения на английски език.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oсмокласникът Емил Боцев и десетокласничката Елена Бозукова се представиха отлично на областния кръг на националното състезание за речеви и комуникативни умения на английски език.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Информационни технологии

 

 

 

  Зрелостникът Иван Пашалиев спечели първо място в XII Национално състезание по информационни технологии, което е под егидата на Мария Габриел. Той участваше в направление „Мултимедийни клипове“.

 

 

 

 

 


Първо място в ХXI Национален конкурс „Космосът – настояще и бъдеще на човечеството“  

 

 

 

Физика и астрономия

 

 

 

Възпитаникът на ПМГ"Яне Сандански" - Иван Попов с бронзов медал от Международната олимпиада по астрономия, която се проведе в Румъния.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-       

 

Награди за 2018/2019 г.

 

Награди за 2017/2018 г.

 

Награди за 2016/2017 г.

 

Награди за 2015/2016 г.

 

Награди за 2014/2015 г.

 

Награди за 2013/2014 г

 

Награди за 2012/2013 г

 

Награди за 2011/2012 г

 

Награди за 2010/2011г

 

Награди за 2009/2010г

 

Награди за 2008/2009г.

 



 
123

 



ПМГ "Яне Сандански"

Статистики

ПМГ "Яне Сандански" 2008, R.E.N. ®