Начална страница.
Новини, които....
Дейности от годишния план на училището.
Видео.
Прием на ученици в нашето училище.
Стратегия за развитието на ПМГ. Правилник на училището.
Свържете се с нас.
 

Г Р А Ф И К

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА КОНСУЛТАЦИИ ПО ПРЕДМЕТИ за II срок 2019/2020 година

 

 

 

Учител

Учебен предмет

Ден от седмицата

Час на провеждане

Място на

провеждане

Златка Георгиева Милчева

Химия и ООС

Понеделник

14:40-15:25

303

Димитрия Ангелова Кафкова

История и цивилизации

Сряда

14:40-15:25

405

Донка Великова Пиргова

Технологии и предприемачество

Понеделник

14:40-15:25

301

Екатерина Атанасова Тодорова

Български език и литература

Четвъртък

 

14:40-15:25

407

Александър Георгиев Мандажиев

Български език и литература

Понеделник

14:40-15:25

310

Виктория Кирилова Кирева

Български език и литература

Четвъртък

14:40-15:25

412

Евгения Станоева Попова

Български език и литература

Понеделник

14:40-15:25

215

Любка Борисова Харизанова

Български език и литература

Четвъртък

14:40-15:25

408

Диана Маринова Обущарова

Български език и литература

Сряда

14:40-15:25

109

Северина Димитрова Миладинова

Български език и литература

Четвъртък

14:40-15:25

411

Мариела

Олег Вангелова

Английски език

Сряда

14:40-15:25

212

Елица Николова Зойкова

Английски език

Понеделник

14:40-15:25

212

Димка Георгиева Дерменджиева

Английски език

Понеделник

13:45-14:30

312

Филиз Мурат Фейзиева

Английски език

Понеделник

14:40-15:25

110

Димитрия Николаева Хаджиева

Английски език

Понеделник

14:40-15:25

104

Елена Стоева Адамова

Руски език

Понеделник

14:40-15:25

109

Тодорка Георгиева Янудова

Руски език

Сряда

14:40-15:25

109

Татяна Борисова Димитрушева

Френски език

Сряда

14:40-15:25

108

Илияна Иванова Станкова

Математика

Понеделник

14:40-15:25

108

Илия Димитров Нурков

Математика

Вторник

14:40-15:25

402

Соня Богданова Коджебашева

Математика

Понеделник

14:40-15:25

214

Анна Милчева Драгинова

Математика

Четвъртък

14:40-15:25

410

Снежана Иванова Катранджиева

Математика

Сряда

14:40-15:25

104

Надие Мустафова Молахасанова

Математика

Сряда

14:40-15:25

105

Надя Петрова Воденичарова

Информационни технологии

Сряда

14:40-15:25

302

Мария Атанасова Панева

Информационни технологии

Понеделник

14:40-15:25

409

Величка Владимирова Сабахлъкова

Информационни технологии

Вторник

14:40-15:25

309

Ваня Димитрова Станчева

Информационни технологии

Сряда

14:40-15:25

210

Боряна Георгиева Вълчева

История и цивилизация

Понеделник

14:40-15:25

213

Александра Велкова Демерджиева

История и цивилизация

Сряда

14:40-15:25

103

Красимира Каменова Беева

История и цивилизация

Сряда

14:40-15:25

102

Недялка Кръстева Ангушева

Философия

Понеделник

14:40-15:25

311

Мария Георгиева Стоянова

Философия

Четвъртък

14:40-15:25

401

Карамфилка Атанасова Патинова

Физика и астрономия

Четвъртък

14:40 – 15:25

303

Тодор Костадинов Хаджидиманов

Физика и астрономия

Четвъртък

14:40-15:25

304

Иванка Стоянова Гелемерова

Химия и ООС

Вторник

14:40-15:25

307

Люба Георгиева Маламова

Химия и ООС

Сряда

14:40-15:25

101

Марияна Тодорова Карамитева

Химия и ООС

Понеделник

14:40-15:25

105

Катерина Илиева Мангалова

Биология и ЗО

Понеделник

14:40-15:25

103

Грозданка Руменова Узунова

Биология и ЗО

Понеделник

14:40-15:25

102

Силвия Георгиева Мегданова

Биология и ЗО

Четвъртък

14:40-15:25

405

Божидар Георгиев Вълканов

География и икономика

Четвъртък

14:40-15:25

403

Василка Станимирова Фърчева

География и икономика

 Четвъртък

14:40-15:25

402

Ивайло Костадинов Костадинов

Изобразително изкуство

Понеделник

14:40-15:25

101

Лиляна Иванова Сейрекова

Музика

Четвъртък

14:40-15:25

404

 



 
123

 



ПМГ "Яне Сандански"

Статистики

ПМГ "Яне Сандански" 2008, R.E.N. ®