Начална страница.
Новини, които....
Дейности от годишния план на училището.
Видео.
Прием на ученици в нашето училище.
Стратегия за развитието на ПМГ. Правилник на училището.
Свържете се с нас.
 

Г Р А Ф И К

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА КОНСУЛТАЦИИ ПО ПРЕДМЕТИ за I срок 2019/2020 година

 

 

 

Учител

Учебен предмет

Ден от седмицата

Час на провеждане

Място на

провеждане

Златка Георгиева Милчева

Химия и ООС

Понеделник

14:40-15:25

303

Димитрия Ангелова Кафкова

История и цивилизации

Понеделник

14:40-15:25

405

Донка Великова Пиргова

Технологии и предприемачество

Сряда

14:40-15:25

303

Екатерина Атанасова Тодорова

Български език и литература

Четвъртък

 

14:40-15:25

101

Александър Георгиев Мандажиев

Български език и литература

Сряда

14:40-15:25

212

Виктория Кирилова Кирева

Български език и литература

Четвъртък

14:40-15:25

109

Евгения Станоева Попова

Български език и литература

Понеделник

14:40-15:25

412

Любка Борисова Харизанова

Български език и литература

Четвъртък

14:40-15:25

103

Диана Маринова Обущарова

Български език и литература

Сряда

14:40-15:25

214

Северина Димитрова Миладинова

Български език и литература

Четвъртък

14:40-15:25

104

Мариела

Олег Вангелова

Английски език

Петък

14:40-15:25

213

Елица Николова Зойкова

Английски език

Понеделник

14:40-15:25

311

Димка Георгиева Дерменджиева

Английски език

Петък

13:45-14:30

310

Елена Николова Дишлянова

Английски език

Понеделник

14:40-15:25

312

Филиз Мурат Фейзиева

Английски език

Сряда

14:40-15:25

213

Димитрия Николаева Хаджиева

Английски език

Понеделник

14:40-15:25

102

Елена Стоева Адамова

Руски език

Сряда

14:40-15:25

406

Тодорка Георгиева Янудова

Руски език

Сряда

14:40-15:25

104

Татяна Борисова Димитрушева

Френски език

Сряда

14:40-15:25

215

Илияна Иванова Станкова

Математика

Понеделник

14:40-15:25

402

Илия Димитров Нурков

Математика

Вторник

14:40-15:25

402

Соня Богданова Коджебашева

Математика

Четвъртък

14:40-15:25

102

Анна Милчева Драгинова

Математика

Четвъртък

14:40-15:25

215

Снежана Иванова Катранджиева

Математика

Вторник

14:40-15:25

403

Надие Мустафова Молахасанова

Математика

Сряда

14:40-15:25

401

Надя Петрова Воденичарова

Информационни технологии

Сряда

14:40-15:25

302

Мария Атанасова Панева

Информационни технологии

Понеделник

14:40-15:25

409

Величка Владимирова Сабахлъкова

Информационни технологии

Вторник

14:40-15:25

309

Ваня Димитрова Станчева

Информационни технологии

Сряда

14:40-15:25

210

Боряна Георгиева Вълчева

История и цивилизация

Четвъртък

14:40-15:25

110

Александра Велкова Демерджиева

История и цивилизация

Понеделник

14:40-15:25

403

Красимира Каменова Беева

История и цивилизация

Сряда

14:40-15:25

402

Хава Бекир Джунин

История и цивилизация

Понеделник

14:40-15:25

404

Недялка Кръстева Ангушева

Философия

Понеделник

14:40-15:25

406

Мария Георгиева Стоянова

Философия

Четвъртък

14:40-15:25

212

Карамфилка Атанасова Патинова

Физика и астрономия

Четвъртък

14:40 – 15:25

301

Тодор Костадинов Хаджидиманов

Физика и астрономия

Сряда

14:40-15:25

404

Вяра Иванова Янкулска

Химия и ООС

Сряда

14:40-15:25

405

Люба Георгиева Маламова

Химия и ООС

Четвъртък

14:40-15:25

213

Марияна Тодорова Карамитева

Химия и ООС

Понеделник

14:40-15:25

407

Катерина Илиева Мангалова

Биология и ЗО

Понеделник

14:40-15:25

408

Грозданка Руменова Узунова

Биология и ЗО

Вторник

14:40-15:25

405

Силвия Георгиева Мегданова

Биология и ЗО

Четвъртък

14:40-15:25

214

Божидар Георгиев Вълканов

География и икономика

Четвъртък

14:40-15:25

105

Василка Станимирова Фърчева

География и икономика

Понеделник

14:40-15:25

410

Ивайло Костадинов Костадинов

Изобразително изкуство

Понеделник

14:40-15:25

411

Лиляна Иванова Сейрекова

Музика

Четвъртък

14:40-15:25

310

 



 
123

 



ПМГ "Яне Сандански"

Статистики

ПМГ "Яне Сандански" 2008, R.E.N. ®